Kendini tanıma aracı olarak akaşik kayıtlar

Evrendeki tüm varlıklar (yeniden) enkarne olmaya karar verdiklerinde, anılardan, duygulardan, deneyimlerden, yaşanmış durumlardan oluşan kozmik/enerjik bir katmana sarılmış olarak gelirler. 5. boyutta bulunan tüm bu katmana akaşik kayıt denir. Yani akaşik kayıtlar, hem fiziksel hem de süptil bedenlerimizde kayıtlı olan kozmik anılardır, maddi olmayan bedenimizdir, her şeydirBizim bir parçamız olan her şey, bizim bir parçamız olmuş olan her şey ve bizim bir parçamız olacak olan her şey, kozmik bilincimizin bir parçasıdır.

Her varlığın ruhunda kozmik bir kayıt vardır, tıpkı bir ailenin, belirli bir grubun, bir şehrin, bir eyaletin, bir ülkenin, bir gezegenin kolektif kaydı olduğu gibi. Hepsi evrim ve bilinç derecelerine göre konumlanır ve bu bilinçli kozmik uyuma göre birbirleriyle birleşirler.

Çoğu zaman başka astral düzlemlerde olabilecek anılara erişmemize ve bilincin ışığını şimdiki ana getirmemize izin vererek geçmişte yaşanan durumların daha iyi anlaşılmasına, şimdiki anın daha iyi kavranmasına ve hatta yaşam misyonunu (geleceği) keşfetme sürecini kolaylaştırdıkları için güçlü bir kendini tanıma aracıdırlar.Kendimizle yeniden bağlantı kurar, bizi içsel aidiyet duygusuna, kendimizi İlahi Birlik olarak algılamaya geri getirir.

Allef Vinicius / Unsplash

Her bir kayıt tamamen güvenlidir, çünkü sadece bir profesyonel ve izin veren bir danışan aracılığıyla erişilebilir. Verilen izinle, profesyonel şimdiki ana netlik getirme fırsatına sahip olur, böylece danışanın daha geniş bir bilinçliliği aracılığıyla iyileşmeyi tezahür ettirir.

Kayıtların bulunduğu bu boyutla bağlantı kurduktan sonra, sorular, imgeler, semboller, vizyonlar şeklinde rehberlik almaya, yanlış anlaşılan birçok durumun nasıl ve nedenine dair açıklamalar ve yanıtlar almaya açık ve müsait hale geliriz. Çoğu zaman şimdiki anın farkındalığı kayıtların mesajını anlamamıza izin vermez, ancak mesaj ifade edilmişseBu an, kişinin kendisine izin verdiği bilinç derecesi ve kendi tepkilerini özümsemek için bağlandığı algı derecesi ile ilgilidir.

Siz de beğenebilirsiniz

  • Medyumluğunuz hakkında ne biliyorsunuz?
  • Sezgileriniz ve akaşik kayıtlar arasındaki ilişkiyi inceleyin
  • Evrenin anılarının içimizde olduğunu anlayın
  • Günün ilk düşüncesi: Uyandığınızda ne yaratıyorsunuz?
  • Anıları temizlemek için rahim buharlaştırmayı deneyin
  • Küçük ve ince kötü muameleler hayatınız için ne kadar kötüdür?

Kayıtlara yolculuk, genellikle inançlar ve egomuz tarafından inşa edilen tekrarlayan düşünce ve davranış kalıpları aracılığıyla inşa edilen sınırlamalarımızı anlamak için gerekli netliği incelikle getirir. Bu ince netlik, zamanla "eve dönmemizi" sağlar, burada olmanın gerçek anlamını anlamamızı sağlar, neden burada olduğumuzu anlamamızı sağlarBurada, kendi Tanrısallığımızı, içsel gücümüzü ve var olan her şeyle olan bağlantımızı geri kazanıyoruz.

Ben Lívia Clímaco, Kendini Tanıma Yolunun Kolaylaştırıcısı ve size gerçekte kim olduğunuzu hatırlatmak için buradayım.

Eu Sem Fronteiras Katılımcısı tarafından yazıldı

Başa dön