Büyük bir kurbağa hayal etmek

Büyük kurbağalar iyi şansı, doğurganlığı, olumlu dönüşümleri, refahı, umudu, aşk hayatını, ruhsal evrimi, yeniden doğuşu, yaşam döngüsünü, bilgeliği, büyümeyi, becerileri ve hayatın devam ettiğini sembolize eder.

Tüm sembolojileri göz önüne alındığında, bu amfibinin bilinçaltımızı doldurması nadir değildir. Ve bu durumda, büyük bir kurbağa hayal etmenin ne anlama geldiği konusunda bir şüphe olabilir. Aşağıda açıklayacağımız şey budur.

Bu öyle bir etkinlik ki genellikle gizli duygularını, bilinçdışı fikirlerini ve ruhlarını ifade eder. Bu yüzden olaylara farklı bir perspektiften bakma şansını yakalayın.

Gördüğümüz gibi, büyük bir kurbağa hayal etmek birçok anlamı olabilir Bu nedenle, her zaman her ayrıntıyı hatırlamaya çalışın.

Kurbağa ile ilgili bir rüyanın genellikle özel bir anlamı ve birçok sembolik çağrışımı vardır, esas olarak algımızla ve hayatımızın genel bağlamıyla bağlantılıdır. Başka bir deyişle, daha anlamlı bir sonuç sağlamak için günlük hayatımızın noktalarını birbirine bağlar. Yani, biraz dikkatle, günlük sorularınıza önemli cevaplar alabilirsiniz.

Ruhsal olarak, büyük bir kurbağa hayal etmek ikilik anlamına gelir Hayatın iki yönü arasında - örneğin pozitiflik ve negatiflik ya da doğru ve yanlış arasında - bir denge kurmanın önemini gösterir. Bu şekilde, her zaman aşırı olan yerine dengeli yolu seçmenin bir işaretidir.

Öte yandan, kendini tanıma açısından, rüyanızdaki büyük kurbağa dönüşümü sembolize eder ve uyanık yaşamda değişmeyi ve gelişmeyi bırakmamanız için bir işarettir.

Aşağıda, hayalinizle ilgili bazı yaygın senaryolara göz atalım.

Rüyada büyük bir kurbağa görmek

Rüyanızda kurbağa görmek iyi şans işaretidir. Etrafınızdaki her şeyin yolunda gittiğini ve genel olarak işlerin sorunsuz ve mutlu olacağını gösterir.

Andrey Solovev / Shutterstock

Rüyanızda büyük bir kurbağa yakaladığınızı görmek

Rüyanızda bir kurbağa yakalamak, değişime karşı dirençli olduğunuzu gösterir. Belki de hiçbir şeyin değişmesini istemediğiniz için bir kişiyi, bir ilişkiyi, bir işi, bir fırsatı ya da hayatınızdaki herhangi bir şeyi elinizde tutmak için mücadele ediyorsunuzdur.

Büyük bir kurbağayı kovaladığınızı hayal etmek

Bu rüya hayatınızın bir noktasında başarısızlığa uğrayacağınızı gösterir. Bu yüzden projeleriniz ve girişimleriniz konusunda dikkatli olun.

Büyük uçan bir kurbağa hayal etmek

Uçan büyük bir kurbağa görmek elbette çok tuhaftır; ancak bu iyi bir işarettir. Hedeflerinize doğru ilerlemeniz ve istediğinizi elde etmek için hayati adımları atmanız gerektiğini gösterir.

Rüyanda vıraklayan bir kurbağa görmek

Böyle bir rüya içsel hayal kırıklıklarınıza işaret eder. Dikkatinizi vermeniz gereken bir şey var ve bunu görmezden gelmek sizi hayal kırıklığına sürüklüyor.

Rüyada büyük bir kurbağaya bastığını görmek

Rüyanızda büyük bir kurbağanın üzerine basmak, şüphelerinizin ve korkularınızın üstesinden gelmeniz için bir çağrıdır, bu nedenle hedefinizin peşinden gidin ve çevrenizdeki tüm olumsuzlukları görmezden gelin.

Yatağınızda büyük bir kurbağa hayal etmek

Rüyanızda yatağınızdaki büyük bir kurbağa, ilişkinizi veya aşk hayatınızı sembolize eder. Bu, eski aşkınızla olası bir uzlaşma şansına işaret edebilir.

Çok sayıda büyük kurbağa hayal etmek

Bu rüya hayatınızdaki bolluğun bir işaretidir. Yakın gelecekte zenginlik, refah, başarılar ve hedeflerinizde başarı gibi olumlu şeyleri gösterir.

Pusteflower9024 / Shutterstock

Rüyada evde büyük bir kurbağa görmek

Böyle bir rüya barış ve uyumun işaretidir. Bu nedenle yakınlarınızla, arkadaşlarınızla, komşularınızla veya partnerinizle geçirdiğiniz mutlu güzel zamanları ifade edebilir.

Ağzında büyük bir kurbağa hayal etmek

Bu rüya sesinizi duyurma korkusunu simgeliyor. Kendinizi boğulmuş ve çaresiz hissediyorsunuz. Bu rüyayı bir işaret olarak kabul edin ve sizi rahatsız eden şey hakkında konuşma cesaretini toplayın.

Rüyanızda büyük bir kurbağa yediğinizi görmek

Rüyanızda büyük bir kurbağa yemek, iddialı bir pozisyona sahip olmanız gerektiğini gösterir. Başka bir deyişle: sosyal yaşamınızda veya işinizde, bölgenizi sınırlandırmanız gerekir.

Büyük şişman bir kurbağa hayal etmek

Bu iyi bir göstergedir: yakın gelecekte barış, başarı ve büyümeyi temsil eder.

Büyük yeşil bir kurbağa hayal etmek

Büyük yeşil bir kurbağa rüyası iyi ve mutlu zamanların habercisidir. Daha da önemlisi, zihinsel ve duygusal sağlığınıza işaret eder.

Getty Images / Canva'dan Fursov Dmytro

Rüyanda büyük siyah bir kurbağa görmek

Böyle bir rüya en derin korkularınızı ve şüphelerinizi gösterir. Reddedilme veya yanlış anlaşılma korkusuyla duygularınızı saklıyor olabilirsiniz.

Rüyanızda büyük bir kurbağanın üzerinize atladığını görmek

Kendinize şu soruyu soruyor olabilirsiniz: "Rüyamda büyük bir kurbağanın üzerime atladığını görmek ne anlama geliyor?" Bu soruya önemli bir yanıt: yakında biri sizi şaşırtacak.

Siz de beğenebilirsiniz

 • Rüyalarınızın anlamı ile öz bilginizi canlandırın
 • Bir kurbağa hayal etmenin anlamlarını anlamak
 • Rüyanızda bir kurbağa öldürdüğünüzü görmek

Gördüğümüz gibi, bu rüya sizden etrafınıza daha fazla ve her zaman yeni bir perspektiften bakmanızı istiyor. Bu, görmezden geldiğiniz şeyleri tanımlamanıza yardımcı olacaktır. Ve böylece sık sık kaçırdığınız küçük sevinçlere değer vermeye başlayacaksınız. Bu yüzden hayatta sahip olduğunuz her şey için minnettar olun. Şüphesiz, büyük bir kurbağa hayal etmenin en büyük mesajı şudur: kalbinizi dinleyin.Dinliyor musun?

Kurbağa rüyasının diğer tam anlamları:

 • Büyük bir kurbağa hayal etmek
 • Ölü bir kurbağa hayal etmek
 • Yeşil bir kurbağa hayal etmek
 • Siyah bir kurbağa hayal etmek
 • Rüyada suda bir kurbağa görmek
 • Canlı bir kurbağa hayal etmek
 • Rüyada sıçrayan bir kurbağa görmek
 • Rüyada konuşan bir kurbağa görmek
 • Rüyanızda bir kurbağa öldürdüğünüzü görmek
 • Kurbağa Rüyası
Başa dön