Renklerin duygular, bitkiler ve Tanrı'nın yarattığı her şey üzerinde gücü vardır. Göz rengi ruhani görevlerimizden birini ortaya koyar; insanları, çevreyi ve ilişkileri etkiler.

Gözlerimin rengiyle ruhani misyonlardan birini keşfetmek benim için çok özel bir şeydi. Bir gün YouTube'da Cristina Cairo'nun programını dinliyordum, o zamanlar zaten onun öğrencilerinden biriydim ve kursa sadece kendimi tanımak için gittim, çünkü mesleğim tamamen farklı olduğu için bir terapist olabileceğimi düşünmüyordum: bir tüccar. Bugün anlıyorum ki ticaretin içinde olmakbana insanlarla temas halinde olma deneyimi kazandırdı ve bu deneyimi bakımımda bir şekilde kullanıyorum, çünkü her insanın kendi ihtiyaçları olduğunu ve kimsenin eşit olmadığını anladım

Bu program vasıtasıyla siyah gözlü bir insanın görevlerinden birinin terapistlik olabileceğini öğrendiğimde çok mutlu oldum. Kendimi, bugünlerde çalıştığım beden dili içeriğini ve diğer kendini tanıma tekniklerini insanlara aktardığımı ve bununla onlara yardım edebildiğimi hayal ettim. İstek ve neşeyle karışık inanılmaz bir minnettarlık duygusuydu; çok iyi duyguların bir karışımı.O gün, bugün sevdiğim şeyi yapmak için bana motivasyon veren ilk gündü: insanlara hizmet etmek, çalışmak ve paylaşabilmek. Umarım aşağıdaki içerik benim için olduğu kadar sizin için de önemlidir.

Tanrı'nın bize verdiği göz rengini her zaman olumlu bir şekilde kullanmak, onu iyilik ya da kötülük için kullanmak önemlidir, seçim bireyseldir ve bilinçsiz ya da bilinçli olabilir. Belki de bazı olumsuz davranışlarınız vardır ve farkına bile varmamışsınızdır, çünkü bu bilinçsiz bir düzeydedir. Aşağıda, yazar tarafından yazılan Bedenin Dili, cilt 3 kitabından alınan göz renklerinin olumlu ve olumsuz anlamlarını okuyun veÖğretmenim Cristina Cairo.

Bu makalede bulacaksınız:

 • Menekşe Gözlerin Anlamı
 • Gri Gözlerin Anlamı
 • Bal rengi gözlerin anlamı
 • Siyah Gözlerin Anlamı
 • Kahverengi Gözlerin Anlamı
 • Mavi Gözlerin Anlamı
 • Bukalemun Gözlerin Anlamı - renk değiştirirler
 • Yeşil Gözlerin Anlamı

Menekşe Gözlerin Anlamı

Valua Vitaly / Canva Pro / Eu Sem Fronteiras

Olumlu: Menekşe gözlerin armağanı doğrudan menekşe ışınının gücüyle ilgilidir: hücresel dönüşümün, ruhsal ve simyanın gücü. İnsanların gözlerine bakarak canlılık, pranik enerji iletirler ve bedenin ve organizmanın canlılıktan yoksun veya yaşlanmış kısımlarını rehabilite ederler. Epifiz ve hipofiz bezlerine denge yayarak tüm organları iyileştirirler.psişik patolojiler ve duygu ve kişilik dengesizlikleri.

Menekşe gözlü insanların yeryüzünde zorlu ve sevindirici bir görevi vardır: ölümcül hasta çocukları, güçten düşmüş yaşlıları ziyaret etmek, doktorların hayal kırıklığına uğrattığı hastalara dokunmak ve onların fizyolojik, psişik ve ruhsal işlevlerini rehabilite etmek, ayrıca bitkileri iyileştirmek ve doğanın öfkesini yatıştırmak. Bu bir mucizeden daha fazlasıdır, dünyanın güçlerinin ve tüm canlı sistemlerin bedenlerinin yeniden ayarlanmasıdır.Bu, dünyada yürüyebilme özgürlüğüne sahip olmak için kişisel, mesleki ve hatta gerekirse maddi feragatler gerektiren görkemli bir misyondur. Onlar, doğuştan doğal kozmik aydınlanmaya sahip olan övülmüş varlıklardır.

Bu gözlerin taşıyıcısı gerçek yolculuğunu bilmediğinde ya da ondan kaçtığında, bu rengin negatif frekansında titreşeceği için yaşam ona acımasız davranacaktır. Ancak rolünü üstlendiğinde, bedeni ve yaşamı da başkalarına yayılmak suretiyle kendisine geri dönen güç tarafından sürekli olarak canlandırılır ve gençleştirilir. Bu güç yalnızca epifiz beziyle uyum içindeki kalp aracılığıyla harekete geçirilir.

Olumsuz: Mor ya da menekşe rengi, negatif bir frekansta titreştiğinde insan ruhunu dönüştürür. Menekşe rengi gözleri olan, kendilerini ruhsallaştırmamış ya da doğrudan hayırseverlik uygulamamış kişiler depresyondan, psikolojik rahatsızlıklardan muzdariptir, uyuşturuculardan ve aşırı seksten etkilenirler. Hayatta asla istikrarlı değildirler ve dinlenmelerinin işgal edilmesine katlanamazlar.

Sanki kendilerine zarar vermek isteyen biri tarafından takip ediliyormuş gibi korkuya kapılır ve acı içinde kaçarlar.

Uyurken veya yalnızken takıntılıdırlar ve iç huzurlarını ve çevrelerindekilerin huzurunu kaçıran sürekli zihinsel çöküntüler ve gerginlikler yaşarlar. Bu, onların gözlerinin renginin kurbanı oldukları anlamına gelmez; onlar ilahi güçleri kabul etmekte yüzyıllarca tereddüt etmiş varlıklardır, ancak insanlığın iyiliği için Evrenle birlikte çalışma zamanları gelmiştir. Aslında seçilmişlerdir, ancak seçilmemiş olsalardı bunu yapamazlardı.kim olduklarını unuttular.

Bazı erkek ve kadınlar, bu gözlerle doğduklarında, aile arkadaşları, okul arkadaşları, iş arkadaşları ve fotoğraf ve sinematografik model endüstrisi tarafından taciz edilirler; sinema veya televizyon için teklifleri kabul ederlerse, hayatta büyüdükleri yanılsamasına kapılacaklar, ancak sonları trajik veya yalnız olacaktır.

Bu gözler asla gerçek amaçları dışında kullanılmamalıdır, çünkü negatif frekansta titreşecek ve onlara sahip olan kişiyi yok edecektir.

Gri Gözlerin Anlamı

GCapture / Getty Images / Canva Pro / Me Without Borders

Olumlu: Gri gözlü, ruhsallaşmış insanlar, birinin gözlerine baktıklarında, kendi üzerine düşünme titreşimi yayarlar, yani huzursuz, endişeli veya rahatsız ve kararsız olanların otomatik olarak durup kendi davranışları üzerine düşünmelerini sağlarlar.

Gri gözler insanlara nezaket ve bilgelik enerjisi verir, aceleci ve telaşlı olanları yavaşlatır ve kararlarını ve tutumlarını yeniden yönlendirmek için onları düşünceli ve yansıtıcı bir duruma sokar.

Onlar, Tanrı'yla ve sezgileriyle bağlantı kurmak üzere yaratıkları yavaşlatmak için bilinçsizce çalışan yeryüzündeki çok yaşlı ruhlardır.

Olumsuz: Kendilerini hayır işlerine, dine veya maneviyata adamamış gri gözlü insanlar, birinin gözlerine baktıklarında cesaret kırıcı, üzücü ve depresif bir titreşim yayarlar. Sanki üzüntü ve can sıkıntısı nedeniyle hayallerini gerçekleştirmeye artık değmezmiş gibi bir yenilgi, boşluk, yaşlılık ve halsizlik hissine neden olurlar.

Birinin gri gözlerine baktıktan sonra kendinizi kötü hissettiyseniz, rahatlayın ve neşeniz kalbinize ve düşüncelerinize geri gelene kadar etrafınızdaki neşeli renklere bakın ve onlar için dua edin, çünkü o kişi de bu cesaretsizliği hissediyor çünkü insanlığın sakinleşmesine ve düşünmesine yardımcı olmak için Tanrı'nın aracı olduklarını bilmiyorlar.

Bal rengi gözlerin anlamı

JordiRamisa / Getty Images / Canva Pro / Me Without Borders

Olumlu: Bal gözlü insanlar ihtiyaç sahiplerini ve acı çekenleri ağırlamaktan hoşlanırlar. Üzgün birini gördüklerinde ona nazikçe yaklaşır, nazik bir çocuğun gözleriyle bakar ve omuzlarını uzatırlar. İnsanlar sıcaklık ve şefkat hisseder ve kendilerini daha iyi hissetmeye başlarlar.

Her gün meditasyon yapan ya da dua eden ruhanileşmiş insanların gözleri, bir erkeğin bakışı olsa bile bir annenin sevgisini yayar.

Asil duygulara ve hayırsever niyetlere sahiptirler. Her zaman komşularına yardım eden gönüllü gruplarda yer alırlar veya kimseden bir şey beklemeden kendi başlarına yardım misyonunu yerine getirirler. Alçakgönüllülüğe, komşularına hizmete ve çok fazla sevgiye sahip oldukları için büyük öneme sahip yardım görevlileridir.

İnsanların gözlerinin içine bakarak, farkında olmadan karaciğerinize pozitif titreşimler yayarlar.

Olumsuz: Bal rengi gözler, negatif titreşime sahip olduklarında, yani kendilerini ruhani, dini veya mistik hiçbir şeye adamadıklarında, koşulsuz sevgiden yoksun olurlar. Burnunun dibinde bile olsa kimseye yardım etmeye çalışmayan soğuk ve mesafeli insanlardır. Bunun kendilerini ilgilendirmediğini ve kendilerini ilgilendirmediğini söylerler.

Yardıma ihtiyaç duyduklarında ya da herhangi bir nedenle acı çektiklerinde, iyi davranmaya çalışırlar ve tatmin olduklarını hissettiklerinde soğukluğa ve başkalarını küçümsemeye geri dönerler. İlgi gösterdikleri için ilgi gösterirler.

Kendilerine yakın kişilerde öfke yaratırlar.

Siyah Gözlerin Anlamı

Misbah Hamza / Getty Images / Canva Pro / Sınır Tanımayan Ben

Olumlu: Bir insanın gözlerinin içine bakarak, kötülüğü bir mucize gibi alıp götürürler.

Ruhun arınmasını sağladıkları için korkutan ve ağlama nöbetlerine neden olan gözlerdir.

Onlar kimseye zarar vermemek için her zaman ruhsallaşması ve dünyevi cazibeleri reddetmesi gereken özel varlıklardır. Ruhsallaşmış siyah gözler Mesih'in gücüyle hareket eder ve onlara bakanların tüm negatif ve karmik enerjilerini kalplerinden ve düşüncelerinden eritir.

Beden dilinden anlaşıldığı kadarıyla İsa'nın gözleri siyahtı, ırkçı önyargılar nedeniyle çizildiği gibi açık renk gözleri yoktu. Eğer İsa'nın gözleri yeşil, mavi ya da kahverengi olsaydı, yaptıklarını yapabilecek ruhani güce ve cesarete sahip olamazdı.

Gözleri siyah olan bir psikolog ya da terapist düşünün. Sorunlar birkaç seansta iyileşirdi. Ancak unutmayın ki gözlerin rengi ancak Evrenin ve sevginin gücünü anlayan evrimleşmiş insanlardan gelirse iyi ve iyileştirici bir etki yaratır.

Olumsuz: İyiliğin gözlerinin aksine, olumsuzluk içinde titreşen, yani kendilerini ruhsallaştırmaya ya da sevmeye ve affetmeye çalışmayan siyah gözler iyi şeyler yaymazlar.

Birinin gözlerine bakarak onun mutluluğunu yok eder ve ruhundan yaşama isteğini söküp alırlar. Kara gözler isteyerek öldürür. Onlar auralarında karanlığın lekelerini ve yok edicinin sesini taşıyan varlıklardır.

Yunan mitolojisinde karanlığın ve derinliklerin tanrısı Hades olarak bilinir. Gözlerinizin içine bakan negatif siyah gözler fark ettiğinizde, alçak astralden etkilenmemek için gözlerinizi indirin.

Kişinin iyi ya da kötü olduğunu anlamak zor değildir. İyi olan size bakmaz ve şefkatli bir yüzle size saygı duyar, kötü olan ise ironiktir, gözünü kırpmaz ve işgalci bir yüzle doğrudan gözlerinizin içine bakar.

Yeryüzündeki tüm canlıların Tanrı'nın çocukları olduğunu unutmayın, bu nedenle yargılanmamak için yargılamayın ve Tanrı'nın aynı anda her yerde olduğuna ve ne yaptığını bildiğine inanın.

Kahverengi Gözlerin Anlamı

DERBAL Walid Lotfi / Getty Images / Canva Pro / Me Without Borders

Olumlu: Sorunlu bir ortama geldiklerinde ya da kavgacı, eleştirel ve düzensiz bir kişiye yaklaştıklarında, liderlik ve adalet yayarlar, herkesi sertlik ve saygıyla hak ettiği yere koyarlar.

Hangi tonda olursa olsun kahverengi gözleri olan, kendilerini ruhsallaştıran, sevmeye ve affetmeye çalışan insanlar her zaman bir güç ve cesaret atmosferi yayar ve insanlarda onlara itaat etme ve saygı duyma ihtiyacı yaratır.

Gözleri ağırbaşlı, adil, güçlü ve doğrudur; aileye, şirkete, oyunlara ve herhangi bir kuruma veya ülkeye düzen getirir.

İyi bir mizaha sahiptirler ve insanları ya da toplumu sakinleştirmek için şakalar ya da ani espriler yaparak "buzları nasıl kıracaklarını" bilirler. Cesaret, inanç ve adalet enerjisi sayesinde psişik ve ruhsal kötülükleri önlerler.

Olumsuz: Sorunlu bir ortama girdiklerinde, "taraf tutmakta" ve "yangına körükle gitmekte" hızlı davranarak insanlarda daha fazla kargaşa ve huzursuzluğa neden olurlar.

"Havlayıcıdırlar" ve güçlerini sözlü ve fiziksel olarak saldırmak için kullanırlar. Bir güç veya liderlik pozisyonunu işgal ettiklerinde, adaletsiz ve dürüst olmazlar. Sabırsız, hoşgörüsüzdürler ve astlarının itaatsizliğine tahammül etmezler, onları cezalandırır veya diğer insanların önünde küçük düşürürler.

Çevrelerindeki insanların kalplerinde incinme ve öfke yaratırlar.

Nasıl oynayacaklarını bilmiyorlar ve onlarla yaptığınız bazı şakaları olumsuz yorumluyorlar.

Bazı ışıksız kahverengi gözler için bunun bir şaka olduğunu açıklamak gerekir, çünkü onlar mizahtan yoksundurlar ve genellikle çetelerin, çatışmaların, devrimlerin ve savaşların liderleridirler. Ağır ve sert kalpleri nedeniyle takıntılılar için portallar açarlar.

Mavi Gözlerin Anlamı

Maica / Getty Images İmza

Olumlu: İnsanların gözlerine bakarak enfeksiyonları, iltihapları yok eder; sakinleştirir; antibakteriyeldir, bakterileri vücuttan ve çevreden uzaklaştırır; analjeziktir, korunma hissini ve ruhsal karşılamayı teşvik eder; ruhu, düşünceleri ve duyguları Tanrı'ya yükseltir; depresyon, anksiyete, şizofreni, psikoz, bipolar bozukluk, obsesif kompulsif bozukluk gibi psişik hastalıkları ortadan kaldırır(OKB), epileptik nöbetler, kişilik bozukluğu, sinirlilik, uykusuzluk, kararsızlık ve sezgiyi, öz saygıyı, inancı ve yenilenen umudu artırır.

Mavi gözlere sahip olan sizler, olumsuz mavi gözlere sahip olan insanlara da sevgi gönderin, çünkü onların eleştiriye değil ışığa ihtiyaçları vardır. Mavi gözlere sahip olan ancak henüz koşulsuz sevgi geliştirmemiş olan birçok terapistle tanışıyoruz, bu nedenle çok fazla bilgiye sahip olmalarına rağmen insanlarla ilişkilerinde kuru ve sert davranıyorlar.

Olumsuz: Açıklandığı gibi, gözlerin rengi sadece ruh cilalandığında iyiye çalışır. aksi takdirde, insanların gözlerine baktığınızda, onlara soğukluk, küçümseme gibi hoş olmayan ve zararlı hisler ve enerjiler yayarsınız ve herkes yalnızlık, acı, üzüntü, düşük öz saygı, acı, üzüntü, ıstırap, korku, paranoya hisseder, ayrıca başkalarına bakan olumsuz mavi gözlü kişiyukarıdan aşağıya, eğer bakarsan.

İnsanlığa yardım etmek için hiçbir arzu duymaz çünkü soğuk ve sevgisiz bir insandır. Sadece kendisine uygun olanı sever.

Hayatta her zaman olumsuz geri bildirimler alır, çünkü Tanrı'nın kendisine emanet ettiği armağanı küçümsediğinin farkında değildir. Birçok mavi gözlü insan, ruhani olmalarına ve insanlığı önemsediklerini iddia etmelerine rağmen, gergin ve yaşadıkları hayattan şikayetçidirler ya da konuşmak konusunda aptaldırlar. Bu insanlar kendilerini dönüştürme sürecindedirler ve kendilerini kabul etmelerini sağlayacak iç huzuru henüz bulamamışlardır.sahip oldukları hayattan istifa etmeleri ve keyif almaları.

Gergin olduklarında, insanların davranışları hakkında kötü konuşurlar, şikayet ederler ve eleştirirler, kendilerini sınırlı, endişeli ve hoşnutsuz hissettiklerinde "tekmelerler", yanlış anlaşıldıklarını hissettiklerinde ağlarlar. Dolayısıyla bu insanların gücün negatif tarafında titreştiklerini söyleyebiliriz.

Bukalemun Gözlerin Anlamı - renk değiştirirler

Bruno W / Getty Images / Canva Pro / Me Without Borders

Olumlu: Bukalemun gözlü insanlar her duruma ve her tür insan ve inanca uyum sağlama yeteneğine sahiptir. Psikolojik ve ruhsal olarak kaybolmuş olabilecek herkesi ikna ederek etkiler ve yönlendirirler.

Bukalemun gözleri duygusal durumlarına veya niyetlerine göre renk değiştirir. Renkler açık yeşilden koyu kahverengiye kadar değişir ve bazen retinanın etrafında mavi bir hale belirir.

Gözler koyu renk olduğunda, psişik ve bedensel enerjiyi yenilemek için liderlik ediyor, savaşıyor veya kapanıyor demektir; açık kahverengi veya bal rengi olduğunda, acı çeken birini karşılamaya niyetlidirler; yeşil olduklarında, huzur içindedirler ve insanlığın iyileşmesi için sevinçle çalışıyorlar veya yaşamdan veya gerçekleşen iyi bir şeyden zevk ve neşe duyuyorlar demektir.

Bukalemun gözlü insanlar, insanlar ya da gruplar arasındaki bazı çatışmaları ya da anlaşmazlıkları her zaman olumlu bir şekilde manipüle eder ve arabuluculuk yaparak onları anlayışa ve affetmeye yönlendirirler. Kendilerini fakirlere, zenginlere, alçakgönüllülere ve bilgisizlere, hatta en kültürlü ve entelektüel olanlara bile anlatmayı başarırlar.

Kendilerini çevreye, kıyafetlere, bilgiye, dinlere ve mezheplere göre şekillendirirler ve her zaman herkesin dilini konuşurlar, yani insanların ruhlarıyla konuşurlar. Bukalemun, kültürlerin ve önyargıların koruduğu yerlere sızma ve insanlar acılarını, katı dogmalarını, önyargılarını ve bilinçsiz korkularını ortadan kaldırmaya yönlendirildiklerini fark etmeden onları etkileme misyonuna sahiptir.

Olumsuz: Bukalemun gözlü, maneviyattan yoksun ve dünyadaki gerçek görevlerini bilmeyen insanlar, her şeyi yapabileceklerini ve kişisel ve bencil hedeflerine ulaşmak için insanları manipüle edebileceklerini hissederler.

Başkalarından bilgi ve sırlar elde etmek ve bunları kendi çıkarlarına uygun kişilere ulaştırmak için kendilerini her duruma uydururlar. Sadece kendileri için bilgi, enformasyon ve taktik çalmak amacıyla herhangi bir ortama veya gruba kolayca dahil oldukları için casus ve sahte arkadaştırlar. Kendi çıkarları için ikna etme, çatışma ve savaş yaratma gücüne sahiptirler.

Profesyonel manipülatörlerdir ve kendilerini savunmak ve masum olmak için durumları tersine çevirebilirler.

İnsanlar onların sözlerine inanıyor ve fethetmek ya da istila etmek istediklerinde, çizmeli kedinin bakışını andıran çaresiz "teatral" görünüm ve davranışlarına karşı merhamet duyuyorlar.

Düşünceleri her zaman bir şeyi veya birini başarmaktır ve başarabileceklerini bilirler, ancak hayatta yaptıkları her şeyin karşılığını alacakları Evren Yasalarının farkında değillerdir. Acı çekmeleri kaçınılmaz olacaktır, ancak mutluluğu aramak için her zaman manipüle etmeye, yalan söylemeye ve kaçmaya çalışacaklardır. Ebeveynlerini veya eğitimcilerini sevmeleri ve affetmeleri gerekir, böylece bu güç pozitif hale gelir ve telafi etmeye başlar veinsanlığın Sevgi Yasasını anlamasına yardımcı olmak.

Siz de beğenebilirsiniz

 • Glokom risklerini anlayın
 • İridoloji ile öz bilginizi artırın
 • Göz renklerinin ne anlama geldiğini öğrenin ve büyülenin

Yeşil Gözlerin Anlamı

stock_colors / Getty Images İmza

Olumlu: İnsanların gözlerine bakarak, onlara duygu dengesi, sakinlik, şefkat, hastalıkların iyileşmesi, şifa, pıhtılaşma, koşulsuz sevgi, gülme isteği, yaşamı yenilemek için ruhu canlandırmak, libidoyu dengelemek, kalbin hüznünü temizlemek, öz saygıyı ve öz sevgiyi artırmak, çevreye neşe getiren iç çocuğu canlandırmak, gergin çocukları sakinleştirmek veHiperaktiftirler, karar vermek için sükuneti teşvik eden düşünceleri temizlerler ve fiziksel hoşnutluk hissi yayarlar.

Olumsuz: İnsanların gözlerinin içine bakarak bencillik, cinsel baştan çıkarma ve kayıtsızlık yayarlar.

Kendilerini ruhsallaştırmamış yeşil gözlü insanlar manipülatiftir, çıkarcıdır ve gözlerini baştan çıkarmak ve kontrol etmek için kullanırlar.

Kendilerini diğerlerinden daha iyi görürler ve her zaman haklı olmak isterler. Sadece kendi kişisel zevklerini düşünürler, çünkü kibirlidirler ve insani acılardan kopukturlar.

Başa dön