Sevgililer! Tüm Dünya ve insanlığı şimdi eşsiz bir değişim anından geçiyor. Bu harekete Gezegensel Geçiş adı veriliyor. Her şey çok yoğun olacak! Bilinen ve bilinmeyen tüm sektörlerde derin değişimler yaşanacak, çünkü Eski Dünya yerini onun yerine, yani Yeni Gezegensel Yuvaya bırakmak üzere çözülüyor.

Öğrendiğiniz, bildiğiniz, inandığınız ve uyguladığınız her şey birkaç yıl içinde yavaş yavaş yok olacak. Çok şey zaten değişti, ancak bu değişiklikler zamanlandığı için çoğu insan farkına bile varmıyor. Bunu saçlarınızla veya tırnaklarınızla karşılaştırın: sürekli uzarlar, ancak büyüme ancak zaten daha büyük olduklarında fark edilir.Dünya.

Hiçbir şey eskisi gibi olmayacaksa, burada herhangi bir konu hakkında konuşabilirim, ancak bugün sadece finansal sistem üzerine bazı değerlendirmelerde bulunacağım, çünkü bu hala her birinin hayatta kalmasında temel bir öğe. Şu anda milyarlarca insan işleri, şirketleri, maaşları ve temel geçim ihtiyaçları konusunda endişeli.

Bu konudaki endişeler anlaşılabilir, ancak Dünyaları yöneten Yüksek Düzen'den aldığımız güvence, her şeyin harika bir şekilde yolunda gittiğidir, bu da Dünya'yı ve insanlığı ALTIN ÇAĞ olarak adlandırılan Yeni Çağ'a götürür. Yeni Dünya'da acı ve ıstırap durumu olmayacak, bu nedenle herhangi bir kıtlık olmayacak.Sınırlar, şu anda mali dengeyi bozanlar artık var olmayacaktır.

Egemenler, aldatanlar, sömürenler, köleleştirenler, kısacası tüm GÜÇ Ve Dünya, dişil bir enerji olarak, yani bir ANNE olarak, çocuklarının ihtiyacı olan her şeyi sağlayacaktır. Bolluk ve Bereket zamanı nihayet geldi! HÂKİM GÜÇ çözülecek ve rekabet ortadan kalkarak yerini İŞBİRLİĞİ.

YENİ FİNANSAL SİSTEM NASIL OLACAK?

Şimdilik sahip olduğumuz tek kesinlik, kimsenin önceden bilemeyeceğidir ve bunun birkaç nedeni vardır. Ana neden, herhangi bir insan tarafından bilinen bir Sistem olmamasıdır, çünkü Dünya dışında yaratılmış bir Kuantum programıdır. Koordinatörü, Yedinci Işının Yükselmiş Üstadı Saint Germain'dir ve burada Dünya'da enkarne olduğunda, birçok karakterin yanı sıra, İsa'nın babası Yusuf, KontSaint Germain ve simyacı Merlin.

Jongho Shin / Getty Images / Canva

QFS, gelecekte herhangi bir para birimine ihtiyaç kalmayacağından, şu an ile birkaç on yıl sonrası arasında bir geçiş dönemi için kullanılacak bir aracı finansal sistem olacaktır.

Kimse ne zaman başlayacağını tam olarak bilemez, ancak yakında olacak, belki bu yıl 2020 veya gelecek yıl. Bir başka bilgi de tüm ülkelerde aynı anda başlamayabileceği. Görünüşe göre hala Dünya İttifakı ile bağlantılı olmayan bazı hükümetler var. QFS'yi halklarına serbest bırakmak için bu tür hükümetlerin kaldırılması gerekiyor.

Halihazırda açıklanan bir bilgi, her şeyin hazır olduğunu, test edildiğini ve onaylandığını söylüyor. Geriye kalan tek şey tetiği çekmek. Kaynaklar mevcut. Serbest bırakılacak ülkeler için bile bilmemize izin verilen şey, bunun herkes için aynı anda olmayacağıdır. Uyulması gereken önemli kriterler var; bunların başında LİYAKAT geliyor. Eski para birimleri değerlerini kaybedecek.Dolayısıyla paralarını yasadışı yollardan elde edenler, gezegenin yeni sefillerine dönüşebilecekler.

Bir başka önemli husus daha var: etik ve ahlak çerçevesinde kazanılmış kaynaklara ve hatta zenginliklere sahip olanlar hiçbir şey kaybetmeyecekler. Bu kaynaklar herkesin kullanımına sunulacak yeni değerlere eklenecek. Bunun böyle olması da adil ve makul görünüyor. Hiç kimse gerçekten kendisine ait olanı kaybetmeyecek.

Svetlana Lukienko / Canva

Ancak burada anlatıldığı şekliyle, tam olarak nasıl bir sistem olduğu hala bilinmiyor. Aslında, insanlar tarafından bilinen bir şey olmadığı için çoğu kişi gerçek şeklini hayal bile edemiyor. Hiç kimse bu büyüklükte bir sistemi hayal bile edemedi. Birkaç hafta önce buraya ulaşan bir bilgi şöyle bir şeydi:

"Bir banka hesabı olsun ya da olmasın, tüm insanlara ihtiyaçlarını karşılamaları için sınırsız bir kredi kartı verildiğini düşünün. İhtiyaç duydukları her şey - gıda, ilaç, ürünler, yaşanacak bir ev, vb - sadece kartla ödenmesi gerekiyor ve satın alma serbest bırakılacak ve ödenecek. Tüm ihtiyaçları bu şekilde karşılanacak.Ev, kart kaynağı serbest bırakmayacağı için saray isteyemez."

Parola bir vicdan gibi görünüyor. Gerçekten ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız, ama bundan daha fazlasına değil. Belki de fazladan bir şeye sahip olmak için hala çalışma seçeneğimiz var. Biraz farklılığa sahip olmak için herhangi bir etkinlik sunun, ancak önemli olan hiç kimseninkıtlık ve yokluk.

Siz de beğenebilirsiniz

  • Gezegensel geçişin tüm karmaşıklığını anlamak
  • İpuçlarımızı ve düşüncelerimizi takip ederek nasıl tasarruf edeceğinizi öğrenin!
  • Para ve kutsal enerji: ona nasıl değer vereceğinizi öğrenin
  • Şamanik Deneyim: Yeni bir bilincin uyanışı

Bir süre daha üretim ve hizmet sağlama zincirinde belirli hizmetlere ve faaliyetlere ihtiyaç duyulacağını unutmamak gerekir. Dünya hızla değişecek, ancak tamamen durmayacak. Tüm ayarlamalar için gerekli bir zaman var.

İş ve Borç köleliği dönemi sona eriyor Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak Hızla gelmekte olan YENİ'ye hazırlıklı olun Mesleğiniz ya da şirketiniz için korkmayın Gelecek için korkmayın Güvenin, çünkü Altın Çağ rengiyle değil, hak ettiğiniz bolluk ALTINI için altındır İlahi Ev Sahipleri tarafından çok desteklendiğinizi bilin.Kefaretler ve Davalar Dünyası veda ediyor! HOŞ GELDİN YENİ DÖNEM!

Ben Vital Frosi'yim ve görevim aydınlanma!

Namaste!

Başa dön