17:17 - Bu programı sık sık görmenin önemi nedir?

Aceleniz mi var? Bu kısa özete göz atın ve makalenin tamamını daha sonrası için saklayın 😉

 • 17:17 minnettarlık zamanıdır Doğru yoldasınız ve bunun için şükretmek üzere maneviyatınızla bağlantı kurmalısınız.
 • Planlarınız işe yarayacak İstediğinizi elde etmek için çaba gösterdiğiniz sürece, tutkularınız çok olumlu bir şekilde gerçekleşecektir.
 • Olmasını beklemeyin Evrenin hayallerinizi gerçekleştirmesini beklemek yerine, onları gerçeğe dönüştürmek için gerekli adımları atın.
 • Enerji sağlığınıza dikkat edin : İstediğinizi elde etmek için enerjinizi dengelemeniz ve yıpranmışlıklarınızı gidermeniz gerekir.

Hani saatinize baktığınızda aynı zamanı görürsünüz ya... Eğer 17:17'yi birden fazla kez gördüyseniz, bu sadece bir tesadüf değildir. Aslında Evren size sadece numerolojinin açıklayabileceği bir şey söylemeye çalışmaktadır. Bu teori sayıların ardındaki sembolizmi analiz ettiğinden, ne yapmanız gerektiğini buradan bileceksiniz.

Numerolog Liggia Ramos'un sözleriyle, 17 "umut ve iyimserlik sayısı olarak kabul edilir", çünkü "eylem ve hareketten bahseden 1 ile bilgi ve maneviyattan bahseden 7 sayısını birleştirir." Hazırladığımız makalede, bu teorinin hayatınıza nasıl yansıdığını anlayın.

Bkz. 17:17'nin anlamı nedir?

Saat 17:17'yi sık sık görüyorsanız, Evren'in size harika haberleri var. Liggia'nın açıkladığı gibi, bu saat şükran duymanız gereken bereketli bir işarettir:

"17:17 eşit zamanını görmenin eşzamanlılığı, ihtiyacınız olan şeye olumlu bir yanıt veya sadece doğru yolda olduğunuzun onaylanmasıdır."

Başka bir deyişle, kalbinizde yaptığınız bir şeyle ilgili herhangi bir şüphe varsa, 17:17'nin sürekli olarak görselleştirilmesi, tam olarak yapmanız gereken şeyi yaptığınızı gösteren enerjik bir kutsama gibidir.

Ancak, bu eşit saatler için tek olası yorum bu değildir. Hayatınızda neler yaşadığınıza bağlı olarak, Liggia'nın önerisine göre bir yansıtma egzersizi yapmak önemlidir:

"Başka bir anlamda, kendinizi çok bitkin, yorgun ve sinirli hissediyorsanız, rahatlamanın, enerjinizi toplamanın ve hayatta harekete geçmeyerek korku ve durgunluk içinde sıkışıp kalmadığınızı analiz etmenin zamanı gelmiştir."

1717 - Değişikliklerin tadını çıkarın

17:17'yi görmenin iyi ya da kötü bir şey olabileceği düşünüldüğünde, gerçekliğinize nasıl uygulandıklarını anlamak için bu sayıların arkasındaki anlamı daha derinlemesine araştırmak önemlidir. Bu nedenle, son zamanlarda karşılaştığınız durumları düşünün.

Zor bir dönemden geçiyorsanız, 17:17 yaşamınızda değişikliklerin hoş karşılanacağını gösterir. Ortaya çıkan engelleri aşmak için tüm cesaretinizi ve kararlılığınızı kullanıyorsunuz ve tüm bu çabanız ödüllendirilecek.

Aynı zamanda, başarılı bir yolda ilerliyor, zaferler kazanıyor ve hayallerinizi gerçekleştiriyorsanız, 17:17 her şey hayal ettiğiniz gibi gitse bile alçakgönüllülüğünüzü korumanız gerektiğini hatırlatır.

Yeni bir şeye başlama zamanı

Saat 17:17 görselleştirmesinin bir diğer çarpıcı noktası da bu saatin yaratıcılığınızı harekete geçirmesidir. Bu saatten itibaren, örneğin işinizde sorunları çözmenize ve projeler önermenize yardımcı olabilecek yenilikçi ve orijinal fikirler geliştireceksiniz.

Bu nedenle yeni bir şeye başlamayı planlamalısınız. Konfor alanınızdan çıkmak, hayatınızda ve çevrenizde neleri dönüştürebileceğinizi analiz etmek için zamanın teşvik ettiği iyi hislerden yararlanın.

Böyle bir zaman daha gördünüz mü? Bunun ne anlama geldiğini öğrenin

Saat 17:17 olduğunda ne yapmalı?

Eşit zaman 17:17 ile ilgili açıklamada önümüzdeki günlerde neler yapmanız gerektiğine dair bazı tavsiyeler olsa da, sahip olmanız gereken pratik tutumlardan bahsetmek her zaman iyidir. Liggia, 17:17'nin tüm olumlu potansiyelini nasıl kullanabileceğinizi açıklıyor:

" İhtiyacınız olan şeye dair bir işaret veya cevap aldığınız için ruhunuzla titreşin ve şükredin. 4 yapraklı bir yonca, yani kutsanmış şans görmüş gibisiniz. Sadece ruhaniyetinizle veya atalarınızla bağlantı kurun ve kalbinizde büyük bir iyimserlik ve umutla planlarınıza ve isteklerinize devam edin. "

Bu nedenle, 17:17'yi tekrar tekrar görselleştirdiğinizde tüm minnettarlığınızı uygulamaya koyun. Evrene hayatınızdaki tüm nimetleri fark ettiğinizi ve en iyi jestleri yeniden üretmeye devam edeceğinizi göstermelisiniz.

Buna rağmen, saatlerin 17:17'ye eşit olmasının da bir uyarı işareti olabileceğini daha önce açıklamıştık. Bu nedenle, hayatınızı analiz eder ve durumun böyle olduğunu fark ederseniz, Liggia'nın önerdiği şeyi yapın:

" Fiziksel, zihinsel veya duygusal yıpranma ve aşınmadan muzdaripseniz, enerjik sağlığınızı geri kazanmanız gerekir; bu da olumsuz düşünceleri durdurmak, enerjinizi tüketen insanlardan ve yerlerden uzaklaşmak, bir gün veya bir hafta sonu izin almak ve parkta yürümek veya denizde yüzmek bile olsa doğanın ortasında enerjinizi yeniden şarj etmek anlamına gelebilir. Kendinize saygı gösterin! "

Numerolojide 17 sayısının anlamı

Tekrar tekrar 17:17'yi gördükten sonra yapabileceğiniz tüm tutumlar ve yansımalar, bu sayının titreştirdiği mesajla ilgilidir. Bu mesaj, 1, 7 ve iki rakamın birlikte anlamını açıklayan numeroloji tarafından incelenir.

17'nin sembolizmini anlamak için 1'i, 7'yi ve her ikisinin toplamının sonucu olan 8'i düşünmemiz gerekir. Bu açıdan bakıldığında 1 inisiyatif, liderlik, bağımsızlık ve yenilikçilikle eş anlamlıdır.

7 sayısı maneviyat, denge ve uyumla ilgilidir ve mükemmelliğin sayısıdır. Son olarak, 8 üstesinden gelme, zafer ve refahtır. Dolayısıyla, tüm bu yorumları ekleyerek, 17'nin yaptığınız veya yapmaya niyetlendiğiniz yenilikçi bir şey için Evrenin onayı olduğu sonucuna varabiliriz.

17'nin taşıdığı pozitiflik, bu sayıyla aynı saatlerde hakim olan şeydir. Liggia'ya göre, 17:17'yi görselleştirmek için mükemmel bir zaman yapan şey bu titreşimlerin birleşimidir:

" Bir şeyi başarmak için bilgiye sahip olmak, bu bilgiyi uygulamaya koymak ve sonuçlarını almak gerektiğini biliyoruz. Anlamı basitleştirirsek, 17 çok pozitif bir sayı olarak kabul edilir ."

17:17 ve Tarot'taki Yıldız kartı

bigjom jom / shutterstock - grechka27 / Getty Images Pro / Canva Pro

Numerolojiye ek olarak, Tarot bize 17:17 eşit zamanı hakkında bir yorum gösterebilir. Bu durumda, 17 sayısıyla ilgili olan gizem Yıldız'dır. Liggia'nın açıklamasına göre, Yıldız üstesinden gelmeyi ve aynı zamanda eylemi temsil eder:

" 17 sayısı, yanılsamaların çöküşünden sonra yeni başlangıçlardan bahseden gizemli Yıldız tarafından temsil edilir. Ancak bu yeni başlangıcın gerçekten gerçekleşmesi için harekete geçmek gerekir, çünkü sadece beklemek ve her şeyin çözüleceğini veya kendiliğinden ilerleyeceğini ummak, yanılsamaların ortasında kaybolmayı, her türlü yıpranma ve aşınmayla acı çekmeyi seçmektir. "

Yıldızı yenilenme, parlaklık ve yeniden başlama ilhamı olarak yorumlamak da mümkün. İster ilişkilerinizde ister işinizde olsun, hayatınızdaki yoğun dönüşümlerle tüm ışığınızı ve tüm özünüzü göstererek ilerlemenize yardımcı olacak şeydir.

Melek 17:17

Eğer 17:17'nin tüm iyi titreşimlerini uygulamaya koymak için ekstra bir teşvike ihtiyacınız varsa, maneviyatınızla daha da yoğun bir şekilde bağlantı kurun. Liggia'nın açıklamasına göre, bunu yapmak için 17:17 eşit zamanıyla ilişkili meleğe bir talepte bulunabilirsiniz:

"Kabalistik melek çalışmalarına göre, 17:17 civarında dünyaya en yakın olan melek İmamaiah meleğidir. Negatif enerjileri ve insanları yok etmeye veya uzaklaştırmaya yardımcı olur, ayrıca ıssız ve yalnız olanları destekler."

Bunu bilerek, planlarınızı hayata geçirmek için pozitifliğinizi kurtarmanız gerektiğini hissettiğinizde melek Yamamaiah'a dua edin. Bu koruyucu sizi başarıya giden yolda ilerletecektir.

Renk 17:17 - iyimserlik için yeşil

17'nin getirdiği enerjilerle bağlantı kurmanın bir başka yolu da bu sayının titreştirdiği rengi günlük hayatınıza dahil etmektir. Liggia'nın önerdiği gibi bir kıyafet, tütsü, mum veya hatta aşağıdaki renkte bir lamba kullanabilirsiniz:

"17 sayısıyla ilişkilendirilen renk yeşildir, iyimserliğin rengidir, kalbi ve zihni sakinleştirir, umut ve kişisel tatmin sağlar. "

Siz de beğenebilirsiniz

 • Eşit saatler hakkında her şeyi öğrenin!
 • 20 Yüksek Benliğinize bağlı olduğunuzu gösteren işaretler
 • Hayatınızı değiştirmenin zamanının geldiğinin 5 göstergesi

Bu nedenle, günlerinizi yenileyecek tutkuları gerçekleştirmek söz konusu olduğunda pozitifliği ve iyimserliği çekmek için günlerinize biraz daha yeşil getirin.

Basit davranışlarla minnettarlık pratiği yapın

Saat 17:17, Evren'den hayatınız için olumlu bir işaret olduğuna göre, aldığınız bu iyi titreşimlerden yararlanmanın iyi bir yolu, onları şükran yoluyla dünyaya geri vermektir. Bunu nasıl uygulayacağınıza dair ipuçlarına göz atın:

 • 1) Kötü bir durumun getirebileceği derslerin farkına varın
 • 2) Sahip olmadıklarınızdan şikayet etmek yerine sahip olduklarınız için minnettar olun
 • 3) Etrafınızdakiler için empati gösterin
 • 4) Daha sık "teşekkür ederim" deyin
 • 5) Etrafınızdaki insanlara gülümseyin
 • 6) Evinizde yeni bir bitki yetiştirin
 • 7) Size güzel anılar getirmeyen maddi eşyaları bırakın
 • 8) Size ihtiyacı olanlara yardım edin
 • 9) Planlarınızı sanki çoktan gerçekleşmiş gibi zihninizde canlandırın
 • 10) Hayatınızla ilgili olumsuz düşüncelerden kaçının

Sunulan içeriğe dayanarak, 17:17 eşit zamanının sizin için Evrenden gelen yeşil bir ışık olduğunu anladınız. Bu mesajı tekrar tekrar izledikten sonra, etrafınızdaki tüm iyimserlik ve pozitifliği toplamak için sunduğumuz yönergeleri izleyin.

Başa dön