21:21 - Bu programı sık sık görmenin önemi nedir?

Aceleniz mi var? Bu kısa özete göz atın ve makalenin tamamını daha sonrası için saklayın 😉

  • 21:21 refah zamanıdır: Yaşamınızın bir parçası olacak tüm refahı genişletmek için çabalarınızın iyi sonuçlarından yararlanın.
  • Senin için bir şeyler yolunda gidiyor: planlarınız nihayet hayal ettiğiniz sonuçlara ulaşıyor ve şimdi bunların tadını çıkarma zamanı.
  • Hayatı yaşamak için doluluk: Evren size dolu, dengeli ve mutlu bir şekilde yaşamanın önemini gösteriyor.
  • Farkındalık itici bir güçtür: Elde ettiğiniz başarının verdiği hisle, büyümeye devam etmek için bir sonraki planlarınıza başlamalısınız.

Aynı saati ne zaman tekrar tekrar gördüğünüzü biliyor musunuz? Bu, Evren'in sizinle iletişim kurmaya çalıştığının bir işaretidir. Örneğin, 21:21'i birkaç kez ve yanlışlıkla görüyorsanız, muhtemelen iyi haberler almak üzeresinizdir.

Numeroloji sayesinde sayıların hayatımızda ne anlama gelebileceğini anlayabiliriz. Numerolog Liggia Ramos'a göre 21:21 eşit saatleri "hayatın varoluşsal boşluğunu dolduran doluluk ve şansın sizden yana olduğu hissidir." Aşağıdaki içerikle bu konuda daha fazla bilgi edinin.

Bkz. 21:21 ayetinin anlamı nedir?

Öncelikle, saat 21:21'i göstermeye devam ederken Evren'in size ne söylemek istediğini merak ediyor olmalısınız. Liggia tarafından sunulan kısa ve basit bir açıklama ile başlayalım:

" Eğer son zamanlarda Evrenden bir işaret bekliyorsanız, bu ihtiyacınız olan onaydır. Motivasyonunuz ve arzunuz da olumlu olduğu sürece eğilim olumluya doğrudur. Bu yüzden niyetlerinizi dikkatlice analiz edin. "

Bu nedenle, saati 21:21'e eşit olarak görselleştirmek hayatınız için olumlu bir işarettir. Sanki derin bir nefes alıp rahatlayabilirsiniz, çünkü planlarınız işe yarayacaktır. Ayrıca, önümüzdeki günlerde iyi haberler almanız da mümkündür.

21:21 - Kim olduğunuzu kabul edin

Aynı saat 21:21'in getirdiği bir başka ders de özünüzle bağlantı kurmanız, kim olduğunuzu keşfetmeniz ve içinizdeki en güzel şeyi kabul etmeniz gerektiğidir. Bu anlamda, ancak kendinizi tanıyabilirseniz tamlığınıza ulaşırsınız.

Bu nedenle seçimleriniz, izlediğiniz yol ve gelecek için ne istediğiniz üzerine düşünmeniz çok önemlidir. Başarılarınız gerçek hayallerinizle uyumlu mu? Yoksa hala değiştirmeniz gereken bir şeyler var mı?

Hayat amacınızı yaşama zamanı

İç gözlem egzersizinden sonra, gerçek yaşam amacınızı yaşamak için bazı eylemlerde bulunabilirsiniz. Sonuçta, size doluluk getirecek olan gerçek arzularınıza doğru izleyeceğiniz yoldur. Aksi takdirde, sizi tatmin etmeyecek olan başkalarının arzularını yaşıyor olacaksınız.

Bu nedenle, hayatınızı amacınıza doğru yönlendirmek için ne gerekiyorsa yapın. Bu zor kararlar vermenizi gerektirebilir, ancak Evren yolunuzda size yardımcı olmak için yanınızda ve size en iyi hisleri gönderiyor.

Böyle bir zaman daha gördünüz mü? Bunun ne anlama geldiğini öğrenin

Saatin 21:21'e eşit olduğunu gördüğünüzde ne yapmalısınız?

Saatlerin 21:21'e eşit olduğuna dair teoriyi zaten biliyorsunuz. Peki, teoriyi pratiğe nasıl dönüştürebilirsiniz? Liggia, saatlerin 21:21'e eşit olduğunu sık sık görselleştirirken ne yapmanız gerektiğini açıklıyor:

" Kendinizi şanslı hissedin, enerjilerinizi yeniden canlandırın ve hedeflerinize veya yeni döngülerin başlangıcına göre dünyayı fethetmek için kendinizi konumlandırın. Yalnızlık durumunda, şükredin ve bunu koruyucu meleğinizin sizi bir bütünsel veya sağlık uzmanından yardım almaya yönlendiren bir işareti olarak anlayın. "

Başka bir deyişle, hayatınızda en iyi kararları vermenize yardımcı olacak pozitif titreşimleri size gönderdiği için Evrene minnettarlığınızı göstermeniz çok önemlidir. Amacınızla daha da fazla bağlantı kurmak için 21:21 Eşit Zamanın sizde artırabileceği diğer özellikleri keşfedin.

Numerolojide 21 sayısının anlamı

Numeroloji sayıların ardındaki anlamları analiz ettiğinden, bu teori bize 21:21 eşit zamanını yıldızlaştıran 21 ile ilişkili fikirleri tam olarak gösterebilir. Liggia'nın konuyla ilgili açıklamasına göz atın:

" 21'de, dişil ve eril frekansların sıralamasındaki değişiklik, başarının belirli bir tutum veya girişimle (1 numaralı titreşim) ilgili bir his (2 numaralı titreşim) olduğunu ve bollukla sonuçlandığını, yani gerçek 'görev tamamlandı' hissini ve yapılan işten veya fethedilen hedeften gurur duymayı sağlayan titreşim olduğunu göstermektedir. "

Dolayısıyla 21 sayısı 2 ve 1 sayılarının enerjilerini yoğunlaştırır. 2 sayısı hissetme, duyarlılık, algılama ve düşünme iken, 1 sayısı liderlik, inisiyatif, bağımsızlık, yenilik ve harekettir. Ancak 21 sayısında analiz edilmesi gereken başka bir faktör daha vardır.

Bu durumda 3 iletişim, yaratıcılık, mutluluk ve başarıyı sembolize eder. Dolayısıyla, bu enerjilerin birleşimi 21'in harekete geçirdiği doluluk ve başarı ile sonuçlanır.

21:21 ve Tarot'ta Dünya kartı

Numerolojiye ek olarak Tarot, bir sayının yaydığı titreşimleri almamıza yardımcı olur. Bu teoriye göre, 21:21 eşit zamanının bir parçası olan 21 sayısı ile ilişkili kartı bulmak gerekir. Ve cevap: Dünya. Liggia'nın bu kart hakkında ne söylediğine bakın:

bigjom jom / shutterstock - grechka27 / Getty Images Pro / Canva Pro

" Bir döngünün ulaştığı doruk noktası veya basitçe doğal sonudur. Yeni bir döngü için iyi şans ve iyi beklentiler olarak nitelendirilebilir. Bu gizem, hayatın aşamalardan oluştuğunu derinden anlamamıza yardımcı olur: başlangıç, orta ve son. im."

Bu şekilde, Dünya'nın, eşit zaman 21:21 gibi, bir döngünün sonunu ve yeni bir şeyin başlangıcını sembolize ettiğini anlıyoruz. Bu karttan ayrıca, özümüzle uyum ve dengeye sahip olmanın, dilediğimiz yolu takip etmenin gerekli olduğunu anlıyoruz.

Melek 21:21

Etrafınızdaki enerjileri özümsemekte zorlanabilirsiniz. Neyse ki Liggia, 21:21'in eşit saatlerinde sizi güçlendirecek ilahi bir varlık sunuyor:

" Kabalistik melek çalışmalarında, 21:21 civarında Dünya'ya en yakın olan melek Damabiah meleğidir. Olumsuz alametlere karşı koruyan melektir ve tıpkı Tarot'taki gizemli Dünya gibi, önümüzdeki yolda zafere ulaşmaya yardımcı olur. "

Bu da hayatınıza sadece refah ve pozitifliğin girmesini sağlamak için yapılacak en iyi şeyin melek Damabiah'a dua etmek olduğu anlamına gelir. Onunla birlikte düşüncelerinizi aydınlatacak ve 21:21'deki eşit saatlerin istediklerini yerine getireceksiniz.

Kol 21:21 - refah için eflatun

Liggia'ya göre, 21:21 eşit zamanının uyardığı titreşimlerle bağlantı kurmanın başka bir yolu daha var. Bu zamanla ilişkili bir renk olduğunu ve bunun size doğru enerjileri getirdiğini açıklıyor:

" Bu renk, refah, asalet ve saygı hissi veren bir renktir. 21 rakamıyla ilişkilendirilen renk eflatundur (veya mor). Başarılarınızı kutlamak veya kendinize yeniden inanmaya başlamak için kullanın ."

Siz de beğenebilirsiniz

  • Eşit zaman gördüğünüzde ne anlama geldiğini bilin
  • Koruyucu Melek Duası: Koruyucunuzla bağlantı kurun
  • Aşk numerolojisinin nasıl çalıştığı hakkında her şeyi öğrenin
  • 2022'den ne bekleyeceğinizi görün!

Bu yüzden, özlemini duyduğunuz bir şeyi başardığınızda, kutlamanızda eflatunu kullanın. Bu bir giysi, bir mum, bir dekorasyon olabilir... bu rengin iyi enerjilerini hissetmek için yaratıcılığınızı serbest bırakın.

Basit değişikliklerle refahınızı artırın

Eşit zaman 21:21 hayatınıza çok fazla refah getirdiğinden, etrafınızdaki tüm şansı toplamanız önemlidir. Bu nedenle, basit yollarla size iyi hisler getirecek bazı ipuçlarını ayırdık:

1) Düşük değerli olsa bile kariyerinizde her zaman bir para notu bulundurun.

2) İyi enerjiyi boşaltmamak için çantanızı yere koymaktan kaçının.

3) Daha fazla para çekmek için cüzdanınıza bir defne yaprağı koyun.

4) Kendinizi korumak için aksesuar veya anahtarlık olarak bir Yunan gözü taşıyın.

5) Profesyonel refah için çalışma masanıza bir pirit bırakın.

6) Titreşimlerinizi yükseltmek için ayda bir kez biberiye ile banyo yapın.

7) Ev ve iş ortamınızı düzenli tutun.

8) Elde ettiğiniz refah için Evrene teşekkür edin.

9) Bir şey yapmak için daha fazla şansa ihtiyacınız olduğunda eflatun bir mum yakın.

10) Hayatınızdaki her duruma iyi tarafından bakın.

Sunulan bilgilere dayanarak, 21:21'e eşit olan zamanın bolluğunuza yeşil ışık yaktığını anladınız. Evrenden gelen bu göstergeden, önünüzde uzanan yollardan yararlanmalı ve yolculuğun tadını çıkarmalısınız. Bunu sizin için sunduğumuz ipuçlarını uygulamaya koyarak yapın!

Başa dön