Güçlü melek 1111 ve anlamı hakkında her şey

Sıkıntı anlarında ya da rehberliğe ihtiyaç duyduklarında bazı insanlar, gelişmemize ve zorlukların üstesinden gelmemize yardımcı olmak için gelen Tanrı'nın elçileri olan meleklere yönelirler. Bu bakımdan, bu görevinde başarısız olmayan çok güçlü bir melek vardır: melek 1111 .

Bu muhteşem melek ne zaman ne tür durumlardan geçtiğimizi çok iyi bilir, bu yüzden biz daha yardım dilemeye gelmeden, bize sayılar gibi ince yollarla görünür. Sık sık saatinize bakıyor ve 11:11 saatini görüyorsanız, bu ilahi varlığın bir işareti olabilir.

Melek 1111 ve anlamı hakkındaki tüm şüphelerinizi giderebilmeniz için özel olarak hazırlanan makaleyi takip edin. Ayrıca, bu ilahi varlıkla bağlantınızı kurarak veya güçlendirerek onu nasıl çağıracağınızı öğrenmeniz için yönergeler de getirdik.

Melek 1111 nedir?

Melek 1111, yaşamda kendinizi nasıl konumlandıracağınızı bilmeniz ve düşüncelerinizin ve inançlarınızın farkında olmanız için bir mesajdır. Olumsuz düşünmenin değil, hayata olumlu bakmanın zamanıdır. pozitiflik ve iyimserlik Fikirlerinin ortaya koyduklarını gerçeğe dönüştürerek.

Bu, bolluk ve bereketi çekmek için açılma zamanıdır. Ancak sadece beklemek zorunda değilsiniz, çünkü öncelikle olumsuz düşünceleri beslemeyi bırakmalı ve daha sonra harekete geçebilmek için eylemlerinizi dönüştürmek üzere pozitif enerjileri kullanmalısınız.

Eğer melek 1111 size belli bir sabitlikle görünüyorsa, şu anda hayatınızda neler olup bittiğinin farkında olun. Neyin değişmesi gerekiyor, hangi planlarınızı gerçekleştirmeniz gerekiyor, hangi korkularınızdan kurtulmanız gerekiyor, tüm bunları düşünün.

bolina / 123RF

Bu meleğin anlamı hakkında daha fazla konuşmadan önce, bu sayısal dizinin enerjisi hakkında konuşmamız gerekiyor. Aşağıda kontrol edin!

Numeroloji için 1111 dizisi

Melek 1111, başlangıçların ve yeniden başlangıçların, başlatılan döngülerdeki ilk vuruşların sayısı olan 1 sayısının enerjisini dört katına çıkarır. Dörtle çarpılan bu enerjinin yanı sıra, hala 11 sayısının tekrarına sahibiz. Yani, bu sadece herhangi bir sayı dizisi değildir.

1, sezgilerimizi ve bilincin uyanışını çağrıştıran bir sayıdır. Yeni olanı hedefleyen, bizi konfor alanımızı terk etmeye ve hayata atılmaya davet eden sayıdır. Başladığında "yalnız" bir sayıdır, ancak toplanır - katıldığı her sayıya bir adım daha ileri veren ünlü 1 daha.

Üstat 11 sayısı evrimsel yolculuğumuzda ilerlediğimizi gösterir. Bu sayı bir işaret olarak ortaya çıktığında, büyüme dürtüsünü ve içsel arayışımızı ifade eder. İdealizmimizi ve duyarlılığımızı çağrıştırır.

Meleğin anlamı 1111

1111 meleği ruhsal uyanışımızın bir aşamasının, ya bu sürecin başlangıcının ya da gelişiminin ortaya çıkışı olarak gelir. Ve zaten uyanmış olanlar için büyük dönüşümler ve kopuşlar getirir.

Sakinlik, refah ve iyi şansı sembolize eden melek Lehahiah bu sayı dizisiyle ilişkilendirilir ve bize eksenimizi bulmamız ve hedeflerimizin peşinden gitmemiz için gerekli tüm enerjiyi sağlar.

Getty Images / Canva Pro / Sınır Tanımayan Ben

Lehahiah Potansiyelimize değer vermemiz ve hayatımızın tüm sektörlerini - ilişkiler, finans, arkadaşlıklar, aile ve benzeri - düzene koymamız için bizi teşvik eder.

Eğer 1111 dizisini defalarca gördüyseniz, bu meleğin çağrısını görmezden gelmeyin. Bu numara saat başlarında daha sık görünür ve dikkatinizi çeken şey bu olabilir. Ancak 1111 meleği, diğerlerinin yanı sıra araba plakaları, telefon numaraları veya belgeler, altyazılar, banka bakiyeleri, faturalar aracılığıyla da mesaj gönderebilir.Onunla bağlantı kurmak söz konusu olduğunda.

Melek 1111 ile nasıl bağlantı kurulur?

Yukarıda söylediğimiz gibi, eğer bu sayı dizisi tarafından "dürtülüyorsanız", belki de 1111 meleği ile bağlantı kurmanın zamanı gelmiştir. Ama bunu nasıl yapacaksınız? Rahatlayın, bu görevde size rehberlik etmek için buradayız.

Öncelikle, onu yeryüzünde en aktif olduğu günlerde çağırmalısınız: 9 Şubat, 23 Nisan, 5 Temmuz, 16 Eylül ve 28 Kasım. 11:11 saatiyle ilişkilidir, ancak onu sabah 11 ile 11:20 arasında çağırabilirsiniz.

Ritüeli takip etmek için biberiye tütsüsü ile birlikte yeşil bir mum yakın ve odaya sedir esansı serpin. Bir oniks taşı bu unsurları tamamlar. Tüm bunlar elinizdeyken bu meleğe dua edin:

"Lehahiah, bana peşinden gidebileceğim iyi idealler ver. Beni, etkinliğimi ve organizasyonumu gösterebileceğim büyük vizyon sahibi varlıklarla kuşat. Bana suyu ateşle, havayı toprakla birleştirmeyi öğrettin. Bu işte defne ve şeref unvanları kazanmayı umuyorum. Senden miras aldığım nitelikleri gösterebileceğim durumlara yönlendir beni. Ve eğer bir şans eseri insanlarla çalışmam gerekirseÖfkeli insanları sakinleştirecek sükûnete sahip olayım, cömertlik ve adanmışlık örneği olayım, ruhumdaki huzuru kardeşlerime de aktarayım."

Siz de beğenebilirsiniz

  • Saat 11:11'i sık sık görmenin ne anlama geldiğini anlayın
  • Numerolojide 1 sayısının anlamını inceleyin
  • Bir tesadüfü bir sinyalden ayırt etme
  • Koruyucu Melek Duası: Koruyucunuzla bağlantı kurun

Ayrıca 1111 numaralı meleğe bir mezmur ithaf edin, 130, 5. ayet: "Ruhum seni bekliyor, Rab, sözünü bekliyor".

Bu ritüeli yaparak ve Lehahiah ile ilişkili elementleri kullanarak, netlik kazanmak için onunla bağlantı kuracak ve tam potansiyelinizi tezahür ettirmek için cesaret kazanacaksınız. Meleğe ve kendinize inanın.

Melekler ilahi dünyadan harika bir amaçla gönderilirler: evrimsel yolculuğumuzda doğru yolu izlememize yardımcı olmak için - bireysel olarak başlayan ve daha sonra kolektif olarak devam eden ve dünyanın dönüşümü ile sonuçlanan. Bu yüzden, bu işaretin fark edilmemesine izin vermeyin: melek 1111 çok güçlü bir melektir. Size bu kadar çok işaret aracılığıyla göründüyse, kendinizi düşününŞanslısın.

Başa dön